W Grupowym Programie Partnerskim na efekt finansowy pracuje cała Grupa, nie tylko zbudowana przez Ciebie, dlatego możesz w nim zarabiać nawet jeśli nie poleciłeś żadnej osoby. Obowiązuje jednak zasada, że jeśli więcej polecasz, to masz możliwość więcej i szybciej generować należne Premie.  
Grupowy Program Partnerski [GPP] składa się z czterech części:
  • Perłowego Programu Partnerskiego [PPP]
  • Brązowego Programu Partnerskiego [BPP]
  • Srebrnego Programu Partnerskiego [SPP]
  • Złotego Programu Partnerskiego [ZPP]
Uczestnictwo w poszczególnych częściach uzależnione jest od wykupionego Pakietu.
W każdym Programie Partnerskim otrzymujesz PANEL  rozliczeniowy w układzie binarnym (dwójkowym)
 z przyporządkowaną ilością miejsc. Każde wypełnienie miejsca w Twoim Panelu skutkuje naliczeniem Bonusu lub Premii dla Ciebie.  
Zakup Pakietu Perłowego
Pakiet Perłowy możesz wykupić w dowolnej ilości pod warunkiem, że jesteś członkiem Klubu NESTOR tzn. wykupiłeś już Pakiet Startowy. Jeśli nie to możesz skorzystać z Pakietów BOX. Więcej informacji znajdziesz na stronie poświęconej Pakietom.
Zakup Pakietu Brązowego
Pakiet Brązowy możesz wykupić w stosunku 1:1 do posiadanych Pakietów Perłowych. Ile posiadasz wykupionych Pakietów Perłowych - tyle możesz wykupić Pakietów Brązowych.
Zakup Pakietu Srebrnego
Pierwszy Pakiet Srebrny możesz wykupić po spełnieniu zasady 3:1 czyli by wykupić Pakiet Srebrny potrzebujesz posiadać wykupione 3 Pakiety poprzedniej rangi tzn. Pakiety Brązowe. Podczas zakupu kolejnych Pakietów obowiązuje zasada 1:1. 
Zakup Pakietu Złotego
Z pakietem Złotym jest podobnie jak z zakupem Pakietu Srebrnego, też obowiązuje zasada 3:1 czyli by wykupić Pakiet Złoty musisz posiadać wykupione 3 Pakiety poprzedniej rangi tzn. Pakiety Srebrne. Podczas zakupu kolejnych Pakietów obowiązuje zasada 1:1. 
Każdy w/w Pakiet możesz wykupić wielokrotnie.
  • Jeśli nie masz jeszcze aktywnego Panelu w danym Programie to zajmujesz miejsce w Panelu najbliższej osoby z górnej lini poleceń (nad Tobą), która posiada taki Panel.
  • Jeśli masz już aktywny Panel w danym Programie to zajmujesz miejsce w Swoim Panelu tzn. zarabiasz na własnej aktywności.  

Kreator strony - przetestuj