INFORMUJEMY, ŻE W OKRESIE OBOWIĄZYWANIA OFERTY ULTRA START NIEKTÓRE PAKIETY MOGĄ BYĆ NIEDOSTĘPNE !

PAKIETY - czyli zestawy konsumenckie w całym projekcie MultiBazar pełnią bardzo ważną rolę. Oprócz tego, że zawierają w sobie określone "dobra" to dość często jeszcze mają przypisaną określoną funkcyjność. 

OD RODZAJU PAKIETU LUB PAKIETÓW 
JAKIE WYKUPISZ ZALEŻY:

- Twój STATUS
- Twoja przynależność do danego KLUBU
- Twoje PRZYWILEJE
- Twoja możliwość generowania BONUSÓW i PREMII
- Twoje FINANSE
- Twój STYL ŻYCIA 
PAKIET MULTI - PAKIET OD KTÓREGO WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA !!!
 - wykupując ten Pakiet (zestaw korzyści) Twój STATUS automatycznie zmienia się z UŻYTKOWNIKA na KLUBOWICZA. Stajesz się członkiem Klubu Aktywnego Konsumenta "BUMERANG" czyli grupy osób, które chcą nie tylko kupować ale i uzyskiwać korzyści finansowe po przez udział w programach bonusowych.
  • Pakiet MULTI uruchamia możliwośc zarabiania na codziennych zakupach własnych i Twoich znajomych w programie OPL niezależnie czy oni też wykupili pakiet MULTI czy nie oraz w programie GPL, który obejmuje wszystkich z wykupionym Pakietem MULTI.
  • Pakiet AKTI daje możliwość zarabiania na sprzedaży atrakcyjnych produktów i usług oraz możliwość udziału w Puli Koordynatorskiej czyli zarabiania nawet wtedy gdy nie sprzedajesz.
  • Pakiet PROFI oprócz tego że daje członkostwo w klubie Nestor, otwiera możliwość zarabiania w Programie Poleceniowym to pełni dodatkowo funkcję "aktywatora" dodatkowych korzyści w klubie Bumerang oraz Ikar. 
BOXy Zestawy Pakietów - wygodniej i taniej !
Zestawienie Pakietów BOX 
1.  WIEDZA - każdy Pakiet zawiera Kupony Edukacyjne, nimi płacisz za dostęp do wiedzy. 
2.  ZABEZPIECZENIE - monety Srebrne oraz monety serii NG (2 zł) z dostawą do domu.
3.  ZARABIANIE - dostęp do określonego Programu Premiowania. 
Pakiet PROFi to przepustka do Klubu NESTOR, do kolejnych statusów nie tylko zawodowych, ale i społecznych. Dostępny jest tylko dla KLUBOWICZÓW (zarejestrowanych użytkowników MultiBazaru posiadających wykupiony Pakiet MULTI).
Pakiet PROFi wykupujesz tylko raz, pozostałe Pakiety możesz wykupić wielokrotnie, zgodnie z własnymi potrzebami, w dowolnym czasie oraz zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Opis zawartości pakietów znajduje się w opisie danego pakietu na Bazarze Handlowym.
Zestawienie Pakietów i ich parametrów

Dołącz do naszej konsumenckiej społeczności.
Miło nam będzie powitać Cię w gronie Użytkowników Nowoczesnej Platformy Konsumenckiej MultiBazar. Tworzymy ją dla Ciebie, ale chcielibyśmy współtworzyć z Tobą, by razem móc czerpać korzyści i satysfakcję.
Kreator strony - przetestuj