KLUB SKUPIAJĄCY OSOBY LUBIĄCE NIEZALEŻNOŚĆ I KONTAKTY Z LUDŹMI.

Sprzedaż bezpośrednia to korzystny i zarazem elastyczny sposób zarobkowania. Prosty sposób na podreperowanie własnego budżetu domowego pracując w niepełnym wymiarze czasu. Znajdziesz tu ciekawą ofertę, atrakcyjne premie i wsparcie.
Gdyby przedmioty umiały mówić prawdopodobnie sprzedawcy nie byliby potrzebni, a skoro tak nie jest, to ktoś musi poinformować innych o ciekawych rozwiązaniach ułatwiających im codzienne życie i przekazać więcej informacji. Na końcu pomóc tym ludziom dokonać zakupu. Przecież ludzie cały czas coś kupują !!!  
ODKRYJ ŚWIETNE PRODUKTY I PODZIEL SIĘ TĄ INFORMACJĄ Z INNYMI OSOBAMI !
PREMIA SPRZEDAŻOWA - to zawsze największa premia, która w całości trafia do sprzedawcy. Wysokośc premii określa PROGRAM SPRZEDAŻOWY dla poszczególnych produktów.
PREMIA ROZWOJOWA - to skromniejsza, ale zawsze występująca premia, która trafia do PULI KOORDYNATORSKIEJ, jednej wielkiej, klubowej puli przeznaczonej jako dodatkowa gratyfikacja dla koordynatorów za ich trud i czas.
  • PROGRAM SPRZEDAŻOWY - wynagradza Cię za Twoją sprzedaż
  • PULA KOORDYNATORSKA - wynagdza Cię za Twoje zaangażowanie w Klubie
Pakiet AKTI aktywuje twoje członkostwo w klubie IKAR na 365 dni (1 rok). Stajesz się członkiem klubu i możesz korzystać z wielu przywilei łącznie z premiami.
Pakiet BOX to zestaw pakietów. 
Prościej i taniej to główny cel BOXa 
Wchodzisz do STREFY KORZYŚCI  
Formularz
REJESTRACYJNY
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Kreator strony - przetestuj