KLUB CASHFLOW

Pierwszy Klub Cashflow działający przy PRAKTYCZNYM KLUBIE BIZNESU powstał w grudniu 2010 roku. Od tego czasu wielu uczestników regularnie bierze udział w spotkaniach na których poprzez grę ze swoimi znajomymi, lub innymi uczestnikami PKB rozwijają swoją inteligencję finansową. Przez ponad pół roku każdy z kursantów, który zdecydował się na skorzystanie z możliwości jakie daje Cashflow 101 mógł przekonać się, jak na pozór zwykła gra, zmienia spojrzenie na sprawy finansowe. Z każdą kolejną rozgrywką gracze zaczynają dostrzegać możliwości jakie się przed nimi otwierają. Zmieniają swój punkt patrzenia na świat. Zaczynają dostrzegać okazje jakie przytrafiają im się w życiu codziennym. A to wszystko przy okazji świetnej zabawy, w sprzyjającym nauce towarzystwie i pod okiem liderów, którzy są do dyspozycji graczy i którzy wspólnie z Wami chcą rozwijać swoje Finansowe IQ.
Gra CASHFLOW 101 została wpisana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu do wykazu środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego.Kopię decyzji DPN-DK-507-Z/2406/2008 znajdziesz obok...

BAW SIĘ I ZARABIAJ RAZEM Z NAMI...

Polecamy: R.Kiyosaki "Zwiększ swój finasowy IQ"

Miliony właścicieli domów boleśnie odczuło prawdziwość słów bogatego ojca, gdy ich nieruchomości straciły na wartości lub zostały zlicytowane przez bank.

Dziś wszyscy wiemy, że dom może stanowić pasywa. Jesteśmy świadomi tego, że jego wartość może rosnąć i spadać. Zdajemy sobie sprawę, że można stracić pieniądze, inwestując
na giełdzie. Wiemy, że nasze pieniądze mogą stracić na wartości i że nawet ci,
którzy oszczędzają, musza się liczyć z tym, że mogą ponieść straty.

To właśnie dlatego Twoja inteligencja finansowa ma dziś większe znaczenie niż w przeszłości. W świecie finansowych zawirowań Twój finansowy IQ to Twoje największe aktywa.

Pobierz plikiKreator strony - przetestuj