Wszyscy jesteśmy konsumentami. Niezależnie od wykonywanej profesji i tak każdy z nas by normalnie funkcjonować musi kupować.
Co więcej, chcemy kupować wygodnie i w korzystnych cenach. 
„Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy”
                                                                                                                                                          Marilyn Monroe
W dzisiejszej rzeczywistości coraz częściej i chętniej kupujemy przez Internet. W internecie można kupić dowolne produkty - od jedzenia po samochód - z roku na rok kupujemy coraz częściej siedząc przed komputerem. Użytkownikom platformy MultiBazar oferujemy rozwiązania mające na celu jeszcze bardziej podniesienie komfortu życia. 
  • Pierwszym i widocznym rozwiązaniem upraszczającym poruszanie się po gąszczu ofert w sieci to udostępnianie coraz szerszej oferty w jednym miejscu, w sposób przejrzysty i pogrupowany – to nasze BAZARY
Bazar HANDLOWY

KOMFORT I WYGODA ROBIENIA ZAKUPÓW
BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Po prostu e-zakupy, szeroka gama produktów od wielu firm (wystawców) dostępnych w jednym miejscu, przez 24 godz / dobę. Tylko nowe produkty oferowane przez podmioty gospodarcze !
Bazar OGŁOSZEŃ

KUPUJ, SPRZEDAJ, OGŁASZAJ
- POZBĄDŹ SIĘ ZBĘDNYCH PRZEDMIOTÓW

DLA KAŻDEGO Użytkownika udostępniamy bezpłatną powierzchnię do wymiany informacji
w 4 kategoriach:Kupię, Oddam, Sprzedam, Zamienię 
  • Drugim rozwiązaniem jest szereg korzyści łącznie z tymi finansowymi. U nas możesz nie tylko "wydawać pieniądze", ale i uruchomić różne mechanizmy dające możliwość tanich zakupów jak również możliwość uzyskiwania korzyści finansowych. Nie sztuką jest kupować, wydawać ale jeszcze na tym zarabiać teraz i w przyszłości. 

Czy wiesz, że...
Przygoda Polaków z Internetem rozpoczęła się latem 1991 kiedy to po raz pierwszy został wysłany komunikat w protokole TCP/IP pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim, a Uniwersytetem w Kopenhadze. Po dwóch dekadach istnienia Internetu w Polsce nie jest on jeszcze tak rozwinięty jak w bogatych, zachodnich gospodarkach. Ale z każdym rokiem liczba Polaków korzystających z tego medium jest większa i rośnie w tempie większym niż w krajach rozwiniętych. Komfort i wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy powoduje, że coraz częściej Internet jest obecny w codziennym życiu Polaków i coraz bardziej ich angażuje. 

Kreator strony - przetestuj