DLA PRZYPOMNIENIA W PIGUŁCE - DLACZEGO WARTO Z NAMI BYĆ...
NA POCZĄTEK ODPOWIEDZ SOBIE NA PYTANIA: 

 - Jaka jest Twoja obecna sytuacja finansowa? 
 - Gdzie chcesz być za rok, dwa, pięć?  
 - Masz plan, rozwiązanie?
O potrzebie gromadzenia kapitału na tzw. "czarną godzinę" większość z nas na pewno słyszała.Łatwo mówić, gorzej zrobić. W naszym przypadku, z rozwiązaniem jakie daje Srebrny Ikar staje się to i łatwe, i przyjemne. Dla sprzedawców podwójnie przyjemne - zarabiaj i oszczędzaj. Oferujemy wiele pakietów Srebrny Ikar w różnej konfiguracji z szerokim zakresem premii. 
BAZUJEMY NA SYSTEMIE POLECEŃ
 • Dzięki rejestracji i IDENTYFIKACJI system odpowiednio nalicza Bonusy i Premie. 
 • Jeśli pozostajesz ANONIMOWY jak w tradycyjnym sklepie, system nie rozliczy ci Bonusów i Premii !

STATUS na Platformie MULTIBAZAR określa zakres przywilejów, przynależność do KLUBU (czyli danej grupy Użytkowników), możliwości uzyskiwania korzyści finansowych i osobistego rozwoju. Status uzależniony jest od Twojej aktywności i wykupionych pakietów (specjalnie dedykowanych zestawów korzyści). 

PAKIET MULTI - wykupując ten Pakiet (zestaw korzyści) Twój STATUS automatycznie zmienia się z UŻYTKOWNIKA na KLUBOWICZA. Stajesz się członkiem Klubu Aktywnego Konsumenta "BUMERANG" czyli grupy osób, które chcą nie tylko kupować ale i uzyskiwać korzyści finansowe po przez udział w programach bonusowych.
 • Rejestracja nic Cię nie kosztuje, do niczego nie zobowiązuje.
 • Otrzymujesz dostęp do wirtualnego biura dającego możliwość kontroli i zarządzania.
 • Indywidualne Konto Multi gotowe jest do naliczeń należnych bonusów i premii. 
 • Status UŻYTKOWNIK to pierwszy krok do szeregu możliwości... 
JEŚLI POT  SKONTAKTUJ SIĘ Z OSOBĄ KTÓRA ZAPROSIŁA CIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI 
ONA POMOŻE CI W PODJĘCIU WŁAŚCIWEGO DLA CIEBIE WYBORU !!!
(Nie obawaj się, przecież ta osoba w razie potrzeby wie gdzie szukać pomocy.)
Bez STAŁYCH ZOBOWIĄZAŃ (subskrypcji i abonamentów) - to znaczy KAŻDEGO STAĆ na takie przedsięwzięcie, na TEN BIZNES. W swoje przedsięwzięcie czy własny biznes prowadzony z domu, inwestujesz raz na początku, później możesz skupić się nad rozwojem swojego przedsięwzięcia.  W tym czasie wszystkie należne premie są Ci naliczane i wypłacane ! 
Dołączając do grona Partnerów PKB NESTOR masz możliwość prowadzenia biznesu dla siebie, ale nigdy samotnie… zarabiania tyle, ile naprawdę jesteś wart… pracowania wtedy, kiedy będziesz chciał… dysponowania większą ilością wolnego czasu… oraz system wsparcia, który ułatwi Ci osiągnięcie tego wszystkiego.
 • Oferta umożliwia zakup Pakietu BOX Aktywny Partner  w formie częściowej zapłaty oraz w pełni korzystania z jego walorów.

 • Dzięki Ofercie Specjalnej masz możliwość nabycia Pakietu BOX Aktywny Partner dokonując pierwszej wpłaty nie mniejszej niż 400 zł. Pozostała kwota (różnica między aktualną ceną /650 zł/, a Twoją pierwszą wpłatą) obciąży Twoje Konto MULTI w postaci Punktów Rabatowych i będzie na bieżąco bilansowana z wpływających bonusów, bez dodatkowych kosztów.

 • Partner zobowiązany jest do zbilansowania swojego konta nie później niż w okresie 3 pierwszych miesięcy rozliczeniowych.

 • Miesiąc rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu uzyskania statusu Partner i trwa 30 dni.

 • Partner korzystający z tej oferty otrzymuje również możliwość opłacenia za zamówienie zawierające jedną monetę srebrną 10 zł (NBP) oraz 5 monet 2 zł serii NG - Kuponami Rabatowymi w wysokości 240 KR       (po wcześniejszym uzgodnieniu).

 • Możliwość ta wygasa po upływie 3 pierwszych miesięcy rozliczeniowych oraz w przypadku braku całościowego zbilansowania Konta Multi.
 • START w PKB dla osób niebędących członkiem KAK (Klubu Aktywnego Konsumenta) to zakup Pakietu MULTI oraz Pakietu Startowego, łącznie 306 zł.
Pakiet PROFi wykupujesz tylko raz, pozostałe Pakiety możesz wykupić wielokrotnie, zgodnie z własnymi potrzebami, w dowolnym czasie oraz zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Pakiet PROFi to przepustka do Klubu NESTOR, do kolejnych statusów nie tylko zawodowych, ale i społecznych. Dostępny jest tylko dla KLUBOWICZÓW (zarejestrowanych użytkowników MultiBazaru posiadających wykupiony Pakiet MULTI).
1.  WIEDZA - każdy Pakiet zawiera Kupony Edukacyjne, nimi płacisz za dostęp do wiedzy. 
2.  ZABEZPIECZENIE - monety Srebrne oraz monety serii NG (2 zł) z dostawą do domu.
3.  ZARABIANIE - dostęp do określonego Programu Premiowania. 
Kreator strony - przetestuj